Krmiva pro včely Lock bohemia, s.r.o.

  • Apicukr těsto (Fondabee)

    Přírodní Superprémiové krmivo pro včely
  • Apicukr sirup

    Tekutý invertovaný cukr pro včely

Stránky prezentují naše produkty a zároveň se na nich dozvíte cenné informace o zpracování cukru. Jsme ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu. Zabýváme se zpracováním cukru a to jak řepkového tak třtinového. Neznámou pro nás rozhodně není ani výroba ze stévie nebo umělých sladidel pro diabetiky.

Na trhu působíme od roku 2012 a jsme dynamicky se rozvíjející společností. Naše zkušenosti sahají do počátku 90. let a spolupracujeme s řadou odborníků z řad vedoucích technologických pracovníků. Úzce spolupracujeme s Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze, konkrétně s fakultou potravinářskou.

nature_people

Přírodní čisté krmivo

Krmivo Apicukr je čistě přírodní výživa včel, v úle nekrystalizuje ani při nízkých teplotách.

store

Silná včelstva

Krmivo obsahuje pro včeli přirozenné cukry a jejich optimální poměr. Naše včely a další včelaři potvrzují vyšší odolnost a vitalitu včelstev, které odpovídají vyšším výnosům medu.

flash_on

Jednoduchá rychlá příprava

Naše cukry pro včely jsou připraveny tak, aby včelaři minimalizovali údržbu svých včelstev. Cukry jsou včelám přístupné za každé zimní teploty. Úspěšný moderní včelař nepotřebuje čas na přípravu krmiva, aby zvýšil výnosy medu.

Prodejní místa Apicukr
Jsme výrobci a hledáme odběrná místa, kontaktujte nás
.